Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem lett rosszabb...

Csak nekem lett rosszabb kozmetius után az arcbőröm? Nekem nem javul az állapota. Van valami módszer hogy szeb legyen sulikezdésig?

Figyelt kérdés

Most ezeket használom:

Szedek cinket, napi 24mg

Reggel este : Eucerin dermopure arctonik

2 naponta hámlasztó krém, és arcradír (Eucerin dermopure) külön külön napokon.


A cink eddig sokat havitott az arcomon, de azért még elég csúnya. A kozmetikustól nekem sokkal de sokkal több mitim lett, és sebes is lett a fejem. Majd szeptemberbe megyünk bőrgyógyászhoz.

De azt szeretném hogy mire elkezdődik a suli addigra, szép legyen, a mitik nem zavarnak, de a sebek és a pattanásaim igen

Más is járt így?

És nektek mitől lett szebb az arbőrötök? Milyen termék volt az ami segített?

Előre is köszönöm a segítséget.



#kozmetikus #bőrápolás #arc ápolási szerek
2019. aug. 22. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,jó kozmetikust kell választani,és akkor nem lesz ilyen gond.De mindegyik kezelés után sebes lesz az arcod,hiszen a nagy pattanásokat nem tudja máshogy eltávolítani,pláne ha te magadnak is nyomkodod otthon.
2019. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biztos nem jó kozmetikust választottàl.

Amúgy ha 1-2 alkalommal voltál tisztító kezelésen, akkor sok mindent ne várj. Ahoz hogy a kozmetikus helyre tudja hozni a bőröd, ahoz kúra szerűen havonta kell jàrni.

2019. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem csak tonikot és hámlasztót + bőrradírt használsz hidratáló krémet viszont nem? Az nagy baj, nem csoda hogy nem javul a bőröd, teljesen ki van szárítva. Hidratálj reggel este, hámlasztó mellé meg tök felesleges bőrradír is
2019. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már kb. 1 éve minden hóbapba (vagy minden második hónapba) járok kozmetikushoz.

A cuccokat a kozmetikus javasolta, és ő nem mondta a hidratálót

2019. aug. 22. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jó kozmetikus és túl sok kence. Tonik, hamlasztó, arcradir mind nagyon kiszáritsa a bőrödet és semmilyen gyulladás csökkentő hatásuk nincs, ami szükséges pattanásos aknés bőrnek.

Én annó arc tisztítás után, amire azt mondta a kozmetikus hogy minél ritkábban kell csinálni max fél évente egyszer,kaptam egy enyhe savas hámlasztót éjszakára és reggelre pedig gyulladás csökkentő kenőcsöt. A nevét nem tudom mert ő keveri ki. 10 nap alatt el múltak a gyulladt pattanások és sima lett az arcom. Miután el fogyott a tőle kapott kence, kátrány szappant kellett használnom (igen, büdi de hatásos) és 1-1,5% szalicil savval kellett a bőröm reggel este át törölgetni. Ha úgy éreztem száraz a bőröm akkor baba krémmel be kentem, de csak nagyon ritkán kellett

2019. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!