Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen karikás szemre bármi...

Ilyen karikás szemre bármi tipp? Képek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves srác vagyok, nagyon erős sötét színű karikák vannak a szemeim alatt.

Próbáltam már egy csomó hülyeséget (amik állítólag egyeseknek beváltak), mint pl. hideg kiáztatott fekete/zöld teafilter szem alá, uborka, krumpli, méz, hideg kanál, minden reggel hideg vizes arcmosás. Próbáltam természetesen szemkörnyékápolót is, omega q10, arckrémeket, stb.


Valaki tudna adni valami tippet? Akár házi praktikát (bár azokban nem nagyon hiszek), akár valami komolyabb krémet /szemkörnyékápolót.


[link]

[link]



2019. aug. 22. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Aludj 8 órát, ülj kevesebbet a számítógép előtt, ne élj káros szenvedélyekkel (cigi, alkohol, kávé), nézesd meg a vasszintedet, mert vashiány miatt is lehet karikás a szem alatt.
2019. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimplán genetikai, mint nekem és nem tudsz vele mit tenni
2019. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A karikáid nem annyira erősek szerintem, de megértem, ha téged zavarnak. Fogalmam sincsen, hogy sminken kívül mit lehet velük csinálni.Viszont nagyon be van duzzadva a szemhéjad és a szem alatt is. Nekem is sokszor ilyen én a The Ordinary koffeines szem körüli krémét használom, leviszi a duzzanatot, de szárít kicsit úgyhogy utána muszáj valamilyen hidratálót is használnom. Azért persze kevésbé lesz duzzadt, ha egészséges életvitelt folytatok.
2019. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen kipróbálom!
2019. aug. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!