Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres bőrre milyen...

Mitesszeres bőrre milyen tonikot/tapaszt ajánlotok ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

T vonalban elég mitesszeres a bőröm, normál (nem zsíros, nem száraz) és konkrét arctisztítót krémet/tonikot vagy tapaszt írjatok amit ajánlanátok.

Előre is köszönöm:)



2019. aug. 22. 15:03
 1/3 baby_berry ***** válasza:

Én azt ajánlom hogy semmilyen drogériás terméket ne használj...

Kozmetikustól lehet venni Ilcsis arctisztítót az természetes és segít.

Nem mondom hogy 1 nap alatt elmúlnak tőle de a változást már észre lehet venni 1 nap után is... Mindennek idő kell! De ne nyomkodd mellé magad csak ha nagyon muszáj.


L

2019. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyiket se.

Egy kanál natúr joghurt, lereszelt citrom héja és fél citrom facsart leve. Keverd össze, tedd az arcodra, hagyd rajt 10-12 percet és mosd le. :) Ezt ismételt meg hetente. :)

2019. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én inkább egy kozmetikust ajánlok első körben, aki kitisztogatja a bőröd. Utana valamilyen bha/aha kemiai hámlasztót. Drogériás cuccok minimális hatóanyagot tartalmaznak ( csak a reklánot fizeted meg). Paula's choice, niod,cosrx termékeit tudom ajánlani.
2019. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!