Zsíros haj ellen?

Figyelt kérdés

Eddig egyedül az volt a normális megoldás, ha 3 hetente jártam fodrászhoz. Ahogy egy picit hosszabb lesz a hajam, már szinte 2 naponta kéne mosni, mert olyan zsíros...

Hamarosan majd megyek fodrászhoz, utána kb. 1-2 hétig van hogy 5 napig is nagyon jó, szinte egyáltalán nem zsíros. Utána meg 2 naponta...

Mit tehetnék ez ellen?

Samponváltást próbáltam, több félét is, úgy is próbáltam hogy sampon nélkül mosom csak vízzel, úgy még rosszabb volt...



2019. aug. 23. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
ha megmosod minden nap, akkor nem lesz zsíros a hajad
2019. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De sok helyen olvastam, hogy nem tesz jót a napi hajmosás... és ettől csak még jobban zsírosodik egy idő után
2019. aug. 23. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 15 éves koromban nagyon korpásodtam, vettem rá sampont, gyakran mostam vele a hajam és eltűnt a korpa, de egyre jobban zsírosodott a haj, ezért még sűrűbben mostam. Minden reggel hajat kellett mosnom és délutánra már zsíros volt. Ez természetes mert az egy védőréteg szerüség amit hajmosással eltüntetsz és a szervezet pótolja. Nyáron amikor nem volt suli és nem mentem emberek közé, sokáig nem mostam hajat és utána is sokkal ritkábban. Nekem helyre jött ettől. De nagyon rossz igénytelen érzés volt zsíros hajjal hetekig.
2019. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon zsírosodik. A fodrászid jól belakkozza gondolom, ésmegtupírozza a hajad. Így is zsírosodik, de az a tupírozott hajréteg felstívja a zsírt, így nem túűnik zsírosnak. Nekem is ez maradt a technikám, miután hónapokig naponta mostam a hajam. Meg ami még zsírosítja, ha folyton tapogatod, tűrögeted a kezeddel. Szóval a csodasamponok nálam se váltak be
2019. aug. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!