Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárító és hajkefe egyben...

Hajszárító és hajkefe egyben Mi a véleményetek róla próbáltátok már? Link

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 11:32
 1/5 A kérdező kommentje:
2019. aug. 25. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont pénteken érkezett meg, rögtön ki is próbáltam. És működik, valóban jó. Eddig mindig vasaltam a hajam, mert beszárítani nem tudom, amúgy meg egy szénakazal. Nem kellett utána vasalgatnom, szép egyenes lett, mintha a fodrász szárította volna.
2019. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó dolog, ha az ember tudja használni. Alapvetően ezt az eszközt 80%-ban megszárított hajon alkalmazzuk.
2019. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a típust nem ismerem, amit linkeltél.

Nekem ez a fajta van:

[link]

Nagyon szeretem! Előtte picit hagyni kell száradni a hajat, vagy rászárítani sima hajszárítóval, de utána pillanatok alatt nagyon jó frizurát lehet vele csinálni. Nem akad bele a hajba, nem húzza. Tényleg nagyon jó!

2019. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ehez hasonló, nagyon jó dolog.

Előtte egy kicsit azért nem árt át fújni a hajat rendes hajszáritóval, hogy ne csurong vizesen ess neki, aztán szépen be tudod vele szárítani. És nem kell haj egyenesitő utána

2019. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!