Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajra vörös hajszín?

Sötétbarna hajra vörös hajszín?

Figyelt kérdés

Már régota gondolkozok vörös hajszínen de nem tudom milyen árnyalat legyen, nem akarom hogy rossz legyen a végeredmény. A szemem és a hajam is sötétbarna, a bőröm inkább világos barna, nem tudok se leégni se lebarnulni a napon akármennyit is vagyok kint. (Jó max 1 árnyalatnyit tudok barnulni de tényleg nem sokat)

Jelenleg a mahagóni rézvörös tetszett meg a Panette-től.

Javaslatok hogy esetleg ez jól állna e vagy ha nem akkor milyen másik vörös árnyalat?



2019. aug. 25. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állhat majd a szín de jobb lenne képen látni a külsőd mert azzal könyebb ez eldönteni
2019. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
attol függ milyen világos vöröst szeretnél. Mivel akármilyen világosat veszel a sötét hajadra, sima sötét vörös lesz. Vagy csak a napon fog látszodni a vörös beütés. Elöbb szivasd le szőkitőporral. hagyd rajta a port kb 10-15 percig aztán mosd meg, és kend rá a vöröst. na akkor szép lesz.
2019. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elsőre biztos forásszal csináltatnám. Utána, ha már megtaláltad a megfelelő színt, már festheted magad. Ő tud segíteni az elképzelésedben, hogy mi állj jól, és hogy a hajad se menjen tönkre. Én lebiztos nem szivatnám a hajamat. A festékkel is lehet világosítani valamennyit.
2019. aug. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, a nagynéném fodrász, ő csinálja meg nekem otthon :) Szívatni a hajamat semmiképpen nem szeretném, azt mondta szerinte a mahagóni rézvörös jól fog állni:)

Remélem igaza is lesz:D

2019. aug. 29. 13:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Na meglett a nagy festés. Hát kellemeset csalódtam. Kimondottan tetszik a végeredmény :D bár még szoknom kell a színt, mégsem a természetes hajszínem, nagyon tetszik a mostani. Gesztenyebarnás vörös árnyalat lett a sötétbarna hajamból. Eléggé hosszú meg sűrű hajam van, szóval épphogy elég volt 2 doboz hajfesték :D

Palette 667 Mahagóni rézvöröset használtam :)

2019. szept. 8. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!