Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogkrémbe keményítő? Többi lent.

Fogkrémbe keményítő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fogakra rossz hatással van a keményítő, és nem sok reményt fűzök ehhez a kérdésemhez, de azért hátha.

Tehát.

Készítettem dezodort, Kókuszzsír, szódabikarbóna, és illóolaj. És kukorica keményítő.

Borsmenta olajat tettem bele, emiatt mentolos illata lett, ami előnytelen egy dezodornak.

Úgyhogy arra gondoltam, lehetne belőle fogkrém, mert ahhoz meg ugyanezek kellenek, Kókuszzsír, szódabikarbóna, meg illóolaj.

Csakhogy a keményítő roncsolja a fogakat.

Hogyan szedjem ki belőle?

Vagy hagyjam benne?



2019. aug. 26. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
27%

Ne egyel /ne vegyel a szadba/ne kenj a borodre kemenyitot,ami a liszt vagy gabona!!! Rontja a fogakat es mergezo. 10 eve elek lisztmentes etrenden. Nem romlanak a fogaim azota!!!


Dezodornak : furdeskor sima vizzel mosom a honaljam. Semmi tusfurdo vagy szappan,mert az hidratal,ami vizelraktarozast jelent. Vizes honaljra szodabikarbonat kenek es hagyom megszaradni. Soha nem vagyok budos. Igy jarok futni is meg muszalas ruhakba. Akkor se vok budos.

2019. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!