Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes megvenni a Philips...

Érdemes megvenni a Philips Lumea IPL-es szörtelenítőt?

Figyelt kérdés

#IPL #szövegtelenítés
2019. aug. 28. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
DE ebböl is az olcsobbik fajtát a 80.000FT-osat.
2019. aug. 28. 12:49
 2/6 anonim ***** válasza:
120-180 között a jó. Ha kifogsz egy ilyet leárazva az nagyon jó.
2019. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, még valamit, ha egy évvel korábbi kiadást veszel az is jó.

Nekem egy sc1995 van, ez ugye nem mostani, de jól működik fehér bőrőn és fekete erős szőrzeten. Igaz 5-6 kezelés kellett, hogy nyoma legyen.

2019. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Deess-t mar 48 e Ft-ert tudsz venni. 2 kezeles utan kb. 40%-os a csokkenes.
2019. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dávid86 ***** válasza:
0%

Vagy próbáld ki ezt az olcsó fajtát.

[link]

2019. szept. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ki lehet próbálni az "olcsóbb fajtát". Látom belinkelted néhány kérdéshez... Csak az a probléma, hogy lehet nem lesz tőle bajod, de lényegében semmiféle ellenőrzésen nem estek át. Azért a nagyobb cégek által forgalmazott termékek esetén valamilyen szűrőn már átmentek, bőrgyógyászatilag teszteltek. Egy noname kínából behozott áru esetén semmiféle garancia sincs, még csak probléma esetén se igazán lehet a gyártóhoz fordulni. Én is szoktam rendelgetni, csak nem ilyenfajta terméket, mint kozmetikumok, vagy ilyesmi eszközt. Még ha epilátor lenne azt mondom rendben. EU-ban forgalmazott termék azért biztosabb, de még ez sem 100%-ban.

Tény, hogy valószínűleg nagyon sok felárat kérnek ezekért a termékekért, valahol olvastam, hogy a lámpa bele is kb filléres dolog a gyártóknak, de szerintem azért fontosabb a saját biztonságunk.

A kérdésre válaszolva pedig szerintem megéri. Én ugyan nem ezt a készüléket használom, egy olcsóbat(Silk’n Jewel XL), de megbántam, hogy nem egy erősebbet vettem. Működik, csak lassan látszik meg a hatása, sok kezelés után, kezelés pedig igencsak időigényes. Egy láb van 1,5-2 óra. Rendben, hogy 2 hétig megint nem kell kezelni, gyantázás is sok idő, de mire ezt villantgatom, arrébb teszem: megunom az életem. Kisebb fokozaton ugyan gyorsabb, de gyengébb is egyben. Philipsről én rosszat nem halottam általánosságban, ahogy a Deessről sem. Enyémtől fixen jobbak :)

2019. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!