Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, mitteszerek a...

Pattanások, mitteszerek a hátamon, vállamon, arcomon, fülemben, melleimen. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Magától el fog múlni vagy használjak rá valamit?

2019. aug. 31. 02:06
 1/6 anonim válasza:
Bőrgyógyásznál voltál már?
2019. aug. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet allergia, hormonprobléma, lehet az egészségtelen mozgásszegény életmód és kevés folyadékbevitel miatt.


Míg rájössz, hogy melyik, addig borogathatod kamilla vagy körömvirág teával, alkohollal, vagy gyógyszertárban, gyógynövény boltban kérj tanácsot.

2019. aug. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irán a bőrgyógyászat!
2019. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, pedig mozgok, rengeteget iszok, nincs hormonális problémám, sem allergiám.

16/l

2019. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 egycsészetea ***** válasza:
Most a mellre nem tudok mit mondani, de amúgy kozmetikus:)
2019. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen ilyen a bőröd... Nem mindenki szerencsés...

Én végig jártam mindent. Van, hogy szebb, meg időnként rohadt durva. A körömvirág egyébként tényleg jó.

2019. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!