Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezésre hajlamos...

Száraz, töredezésre hajlamos hajra bevált sampon?

Figyelt kérdés
Samponváltáson gondolkodok, de még mindig nem találtam meg a megfelelőt amitől puha lenne, így tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Most az avokádós nature boxot használom.

2019. aug. 31. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Syoss , keratin tartalmú sampon /balzsam /pakolás

Árérték arányban ha azt veszed tűrhető, de csak keratin van benne, ami alapból nem olcsó cucc , meg ugye a hajad is keratinból áll. (rossmann /dm 1000-1200-1500 ft) van még jó pár márka amit használtam már ott is csak keratinos dolgokat , de én most egy ideje a syossnál vagyok , mert tetszik az ára.

Mindenképp keratinos dolgokat tudnék ajánlani neked, csodaszer.

2019. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egycsészetea ***** válasza:
Szerintem ne csak sampont válts, hanem valami hajpakolás meg hajkapszulák biztos jót tennének a hajadnak:)
2019. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hajkapszulát szedek, de hajpakolásokra sajnos nincs időm.
2019. szept. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!