Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tüsszentek, amikor...

Miért tüsszentek, amikor szedem a szemöldököm? :'D

Figyelt kérdés
Általában minden alkalomkor, amikor szedem, tüsszentenem kell. Persze nem minden kihúzott szál után, kb 1-2 tüsszentés/alkalom
2019. aug. 31. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó 😄 a tüsszentés vagy annak a kényszere nálam is jelen van szemöldök szedésnél, az erősebb szálaknál bekönnyezek xd (akaratlanul) szóval nem tudom, de én is gondolkodtam már ezen
2019. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de velem is ez van. :D Mondjuk nem meglepő, mert én kb. bármitől képes vagyok tüsszenteni. De jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
2019. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a szájpadlásom is viszket ilyenkor :D
2019. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csak ritkán, de bajusz epiláláshoz zsepit is kikészítek, mert az kegyetlen. És nálam 2-3 tüsszentés jön egy ilyen inger után, a végére könnyezek, taknyozok, kész vagyok.
2019. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem, ez csak velem fordul elo. :) Minden szemoldok szedesnel tusszentek legalabb egyszer. De neha fesulkodes kozben is.


Sokmindentol lehet amugy tusszenteni. Pl. Parom akkor tusszent, amikor fazik. Egyik baratnom meg, amikor a Napba nez.


Amikor dolgoztam egy tetovalo szalon mellett, ahonnan mindig athallottam a hangokat, beszelgetest, egyszer az egyik vendeg folyamatosan tusszogott megallas nelkul. Kicsit mar idegesitett is, es azon gondolkoztam, hogy ennek is miert pont betegen kell idejonni tetovaltatnia. Aztan idorol idore a srac leallt a geppel, hogy a vendege kifujhassa az orrat, es mindig mikor ujrakezdtek folytatta a tusszogest is. Akkor esett le, hogy nem beteg, hanem az idegek miatt van. Szoval ilyen is letezik, hogy valaki a tetovalas-keszites kozben tusszog. Na akkor megnyugodtam, hogy talan ez a szemoldok tema meg nem is annyira gaz. Azt legalabb nem halljak idegenek. De azert orulok, hogy vannak sorstarsaim! :D

2019. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hapsi vagyom de én ha kihúzok egy egy nagyobb neőtt szálat én is kb bekönnyezek, szintúgy egy egy nagyobb pattanásnál
2020. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!