Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcradírt ajánlotok...

Milyen arcradírt ajánlotok mitesszeres orr kezelésére?

Figyelt kérdés
Heti 1-szer szeretném használni, alapból szárazabb a bőröm. A termék ára nem számít, csak minőségi legyen, és ne szárítsa nagyon az orrom.
2019. szept. 1. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitesszerre nem jó a radír. A baktériumokat csak szétkened az arcodon, és máshol is pattanásos lesz.
2019. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus.
2019. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó rá nekem bevállt, méghozzá ez:sűrűbb mézbe keverek himalája sót. Ha pattisabb vagyok, egy pár csepp citromlé is megy bele. Én az egész arcomon szoktam használni heti 1x arcpakolás előtt. De az orromról látványosan eltűntek a mitesszerek:)
2019. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arcradírral óvatosan mert microsérüléseket csinálsz amibe bekerül mindenféle dzsuva.

Az a barackos st ives pl nagyon durva.


Étkezéssel, illetve kozmetikussal megoldható.

2019. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!