Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hónap alatt hogy tüntessem...

2 hónap alatt hogy tüntessem el a pattanás után maradt barnás foltjaimaf?

Figyelt kérdés
Menstruációkor főleg kijönnek rajtam gyulladt pattanások amik ha vissza is húzódnak a helyükön barna folt lesz illetve egy sima pattanás helyén is egyre gyakrabban bebarnulnak (fenyvedot hasznalok) mit tudnék tenni a foltok ellen? Tudnátok ajánlani valamilyen házi módszert. krémet ajánlani rá?

2019. szept. 2. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Házi módszer nincs,kozmetikai hámlasztás,csiszolás.
2019. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A C-vitamint vagy C-vitamin származékot tartalmazó szérumok, maszkok nekem beváltak. Sok mást is próbáltam és használok most is, amire azt mondják, hogy pigmentfolt halványításra is jó, de a fentivel volt igazán szemmel látható változás.


Van az Eveline márkának egy ilyen tasakos krém maszkja, Rossmannban párszáz forint, az például nagyon tetszett. Előfordulhat persze, hogy a te bőröd máshogy reagál rá. Illatanyagból például elég sok van benne, de talán egy próbát megér.

2019. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Épp ma vettem Eveline-s c-vitaminos szérumot, egy próbát megér, hátha segít:)
2019. szept. 4. 17:17
 4/4 anonim válasza:

Szia. Azóta segített valami a problémádon?

Nálam is ez a helyzet sajnos

2021. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!