Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Medinac gyógyszer zsíros, de...

Medinac gyógyszer zsíros, de nem pattanásos bőrre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy éve nagyon elkezdett zsírosodni az arcom, és a hajam is. Ma elmentem bőrgyógyászhoz, aki ezt ajánlotta a problémámra. Az arcom nem problémás, nincsenek pattanásaim. Utánaolvastam a gyógyszernek, és számomra aggasztóak voltak a (lehetséges) mellékhatások, és a kiszabott feltételek, amelyek mellett szedni lehet a gyógyszert. Szerintetek megéri belevágni? Tapasztalatok?

2019. szept. 4. 21:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és kontaktlencsét hordok, azt olvastam, arra is negatív hatással lehet, de nem szívesen váltanék át szemüvegre.
2019. szept. 4. 21:16
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ez egy hormontartalmú gyógyszer(?). Nekem ennyit nem érne meg. Meg am is ha nem muszáj, nem szedek gyógyszereket. Ez pedig egyáltalán nem az a kategória. Olvass utána inkább a zsíros haj+arc ápolásásnak, egészséges étkezésnek. Sokkal többet nyernél ezekkel hosszútávon. Am elég szégyen, h. már ilyenre is gyogyszert írnak fel. Nyílván gyógyszert irnak fel mindenre, egyszerűbb ez nekik, és még jutalékot is kapnak...
2019. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek ír, aki nyomokban sem ért hozzá...?

Nem hormon, az A vitaminhoz áll közel, annak egy származéka. Megszorítások mellett, de lehet szedni, minimalizálja a bőr faggyútermelését, így pont jó a problémádra. Vannak kellemetlen mellékhatásai, neked kell tudnod, hogy megéri-e. Rengeteg fórum van, roacuttan, sotret néven, olvasgass.

Nyilván túl vagy az egészséges életmódra váltáson, sok víz iváson, kímélő, nem szárító kencék használatán, ha orvoshoz mentél. Jobbat nem fog tudni ajánlani, az az igazság.

2019. szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!