Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2nap alatt teljesen bezsírosod...

2nap alatt teljesen bezsírosodó, nagyon hulló, korpás hajra milyen sampont ajanlotok?

Figyelt kérdés
Tobb félét próbáltam már de nem jo semelyik, honalj aljaig erő barna hajam van, (ha ez számít)

2019. szept. 4. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszertárba érdeklődj,lehet hogy, van saját készítésű samponuk.
2019. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kaptam már kevert gyogysampont, amit bőrgyógyász irt fel de elviselhetetlen gyogyvizhez vagy aknához hasonlító szaga volt, szoval azt abba is hagytam azonnal
2019. szept. 4. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában van szaguk,de fontosabb hogy ne legyen problémád.Esetleg használhatnál hajbalzsamot a hajmosás végén.Létezik kénszappan is,korpás hajra.Bolti samponok tele vannak vegyszerekkel,hiába a márkanév.
2019. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a varga sampon vált be. Mindhárom problémára jó nekem, dm-ben rossmannban lehet kapni.
2019. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni patikában ingyenesen hajvizsgálatok elsősorban én elmennék egyre. Meg kellene keresni ezeknek a problémáknak az okát és utána a problémát belsőleg orvosolni nem egy sampontól csodát várni. Nekem is nagyon hullott a hajam, kiderült hogy vashiány áll a háttérben.. Miután elkezdtem sokkal több vastartalmú ételt enni, a probléma megszünt!
2019. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én minden nap megmosom a hajam és nincs ilyen jellegű probléma. Mivel vékony és gyorsan szárad, hiába ér mellig, így napi 20 percet nekem megér az, hogy mindig friss és fényes legyen.

Köszöni a hajam, jól van 6 év mindennapi mosás után is, nem törik, nem hullik.

2019. szept. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Borotvahabot, amit aztán pengével lehúzol, és garantáltan megszabadulsz a felsorolt problémáktól.
2019. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia ugyan ez voltam ami nekem évek óta működik: Kallos creatinos sampon és kb bármelyik Kallos balzsam mellé

Amibe megáll a fésű szárazon abból olyan lett hogy vizesen balzsammal rajta gyönyörűen szalad benne a fésű

2019. szept. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!