Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodok, mint a mikiegér....

Kopaszodok, mint a mikiegér. Mennyire lehet hatásos egy hajbeültetés, ebben az esetben? 25/F

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi hajad hiányzik. Drága, és számíts rá, hogy időnként ismételni kell, mert a természetes hajad hullik tovább, és ahogy kihullik a beültetett haj körül, az meg ottmarad, elég hülyén néz ki.
2019. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valamikor, csak megáll a kopaszodás.

Az a probléma, hogy a fej formám miatt nem túl esztétikus a kopaszság. :(

El vagyok most teljesen szomorodva.

2019. szept. 5. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb "frizura" a kopasz, csak szokatlan eleinte. Én már 5 éve borotválom. Egyébként nem is kopaszodnék egyáltalán, de attól függetlenül is sokkal jobb így.
2019. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem lenne problémám vele. Csak a fej forma miatt nem nézne ki jól..
2019. szept. 5. 10:00
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom kérdező, hogy végül hogy döntöttél, de ha van rá pénzed akkor érdemes megcsinálnod. Sötét, vastagszálú hajjal pedig kevesebb hajból is tök jó eredményt lehet elérni. Konzultálj egy plasztikai sebésszel és ő megmondja a tutit.
2020. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!