Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem működik egyik...

Miért nem működik egyik kondícionáló sem?

Figyelt kérdés

Vékonyszálú kicsivel váll alá érő hajam van és rettenetesen száraz! Világéletemben zsíros és extrapuha és fényes volt, körülbelül másfél éve annak, hogy elhagytam minden szilikont.

Csak egy sampon vált eddig be, az a pantene micellás samponja, úgy érzem, mintha megnyitná a hajszálaimat, ellenben a fejbőröm rettenetesen száraz...


Próbáltam hidratáló olajos pakolásokat, balzsamokat, keratinnal, anélkül, a házi olajos meleg pakolások a LEGROSSZABBAK! Teljesen hazavágta a nyári melegben a hajam! Úgy érzem mintha ezek a pakolások lezárnák a hajamat és zsíros réteget hagynak rajta mellé még le is mattítják.


Ha ápoló sampont próbálok amit száraz fejbőrre ígérnek, attól a legcsúnyább és irtó hangosan serceg. Előfordul, hogy egy-egy alkalommal sikerül hidratálni, dehát akkor meg olyan a hajam mint a gumi, másnapra még szárazabb. Mit csinálok rosszul?


Nem használok semmilyen plusz kencét, habot a hajamra amitől így lezáródott volna a hajam.


Tippek?


24/N



2019. szept. 5. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp szilikonmentesen szeretnéd folytatni? Nem az ördögtől való, ha mértékletesen alkalmazod és rendesen tisztítod közben a hajad, és ha jól veszem ki a szavaidból, azóta ennyire száraz a hajad, mióta elhagytad a szilikont. Én is próbálkoztam az elhagyásával, de rájöttem, hogy anélkül nagyon kezelhetetlen és száraz lesz a hajam, úgyhogy (ésszerű mértékkel) visszatértem a szilikonos hajápolókhoz (a samponom szilikonmentes), és így megint szép a hajam.
2019. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nekem is eszembejutott, de nem tudtam rá visszatérni...szép fényesen fuldokló hajat kaptam tőle :(
2019. szept. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!