Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valós megoldás a mitesszerek...

Valós megoldás a mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Az orrom nagyon mitesszeres. Nem tudom hogy jobban nézz ki mint mikor még észre sem vettem, de már nagyon zavar.

Most azért a jobb állapotban van, de még mindig nagyon rossz. Mivel még így is megmaradnak a mitesszerek, és úgymond lyuka, de még ráncos is az orrom. Jelenleg tágító, majd tapasz, majd összehúzót használok.. Ez nem tudom mennyire segít de ez a végső megoldásom.


Most nem is a kenceficékre vagyok kíváncsi hanem hogy mi a valós megoldás?

A kozmetikus mennyire segít?

Ha elmegyek bőrgyógyászhoz ő mit tud mondani?

Körzetis, vagy magán kell?

Olvasgattam hogy ők kitudnak írni, vitaminokat, meg kenőcsöket, amik valóban segít. Ez lenne a megoldás?


21/f



2019. szept. 6. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Tinikoromban jártam kozmetikushoz, semmit nem segített.

Az egészséges életmód, napi 2 liter víz elfogyasztása viszont segített.

2019. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szalucilsavat ajanlanam, bar ez lehet ink a pattikra jo, de hat azert leirom. Patikaban tudsz ilyet venni olcson.
2019. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Szalicilsavat bocsanat
2019. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikus is segít , de egy alkalommal ő sem fogja tudni kinyomni az összeset, legalább havi egyszer menni kellene tisztításra, így szép fokozatosan csökkeni fog a mitesszerek száma.
2019. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat, akkor a kozmetikust már tényleg meg kéne látogatnom, csak azt mindig húzom :/ És egyébként bőrgyógyász által felírt dolgokkal volt valakinek tapasztalata?
2019. szept. 8. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, jól kiszárította az arcom, hiába kentem hidratatálóval. Azt tudnod kell, hogy a mitesszer az a pórusokba felgyülemlett zsír /faggyú, az utca pora stb. A bőröd tisztítása mellett szükséges a napi otthoni pl arcradír, sajnos nem lesz szép a bőr havi egy kozmetikustól, az ő munkáját "szinten kell tartani" tehát napi pár percet kéne fordítanod a bőröd tisztítására, esténként mondjuk. Emellett, ha alig iszol vizet (nem üdítőt!) kevés zöldséget eszel, semmi orvosi krém nem fog hatni, ugyanis a bőrünket belülről is támogatni kell.
2019. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Csak vizet iszok, bár lehet nincs meg mindig a 2 liter. Tisztítani próbálom, de ott is sokan mondják hogy az csak ront. GARNIER SKIN NATURALS PURE ACTIVE 3 IN 1 amit használok, hogy csak gyorsba letisztítsam az arcom, és a tapaszos maszkot. De tonikot is vettem itthon látom hogy van benne alcohol így az itt van használatlanul, mert az meg szintén ront a helyzeten. Ezért gondolom hogy amit a kozmetikus feltud írni az megoldás lenne, felületesen. Ha a táplálkozás a kiváltása, azon nem is tudnék változtatni. Szóval ja.
2019. szept. 12. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én augusztusban voltam először kozmetikusnál. Nagyon szépen kitisztította az arcom, a fekete mitesszerek az orromról eltűntek. Viszont már kezdenek visszajonni sajnos, majd vennem kene arcradírt hogy le tudjam hámlasztani néha.
2019. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!