Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan alakítsak ki hajápolási...

Hogyan alakítsak ki hajápolási rutint?

Figyelt kérdés

Őszintén, eddig nem igazán törődtem a hajammal, nem használtam balzsamot, samponból sem állandót,csak ami éppen volt+ritkán vágattam. (és mivel szó szerint mindig összekötve hordom, nem is zavart...) Most nemrég viszont voltam vágatni, ahol el voltak szörnyülközve, hogy milyen száraz, szálló a hajam. Szeretnék hajápolási rutint, de egyenlőre csak a sampon van és a hajolaj van meg. Tudok ajánlani száraz hajra való sampont és hajpakolást? (fontos hogy ne korpásítson, mivel már amúgy is van ezzel problémám.)


+2 kérdés: A hajpakolást az egész hajra kell felvinni, vagy csak a végére?

Az olajat milyen gyakran kell használni(pl csak hajmosásnál vagy minden nap?) Hajmosás előtt vagy után?


Köszi ha válaszoltok!



2019. szept. 6. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából neked kell kitapasztalnod, hogy mely termékek válnak be. Nekem van egy általános és egy "professzionális" rutinom. Az általános termékek baba zsíros hajra való sampon és egy baleás balzsam jelenleg ez: [link]


A professzionális meg az alfaparf lisse design sampon, balzsam és feltöltő fluidból áll. Ezt akkor használom, ha egy kis extra ápolást szeretnék, illetve a feltöltő fluidot minden hajmosás után használom. Van helia d-s hajolajam is, de per pill nem használom jó ideje.


Belsőleg meg szoktam vitaminokat enni.


A hajpakolást elég a hajvégekre feltenni. Az olaj meg attól függ. Ha ricinus-kókusz stb olajat használsz, akkor azt hajmosás előtt kell, a sima hajolajat meg a már megmosott hajra törölköző száraz illetve száraz hajra is mehet. Ezt is olaja válogatja, mert van olyan ami mindenhogy jó, más meg száraz hajon csak zsíros hatást eredményez.


Ha termékek után szeretnél kajtatni, akkor első körben a krémmánián nézz körül. ott minden kérdésedre választ kapsz.

2019. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!