Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18-30év közötti lányok/nők!...

18-30év közötti lányok/nők! Nektek melyik jön be jobban? Ha egy fiúnak/férfinak sima az arca, vagy a rövidebb szakáll? Fodrásznak tanulok és ebből írnék! Kort is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, h most divat, de engem kiráz a hideg a szakálltól. L.
2019. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a simát, a borosta is bejön meg a rövid szakáll is, de a favágó szakálltól rosszul vagyok
2019. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam arc függő,van akinek nagyon jól áll a borosta vagy a kisebb szakáll,de van akinek borzalmasan.Viszont a nagyon nagy szakáll senkin sem tetszik.19.
2019. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább legyen sima az arca, de a borostás is bejön. A szakáll nem tetszik.


21/L

2019. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mondhat bárki bármit de én igazán férfiasnak tartom a szakállas férfiakat. A csupasz egyáltalán nem jön be, 4-5 napos borosta és afeletti hosszuságutól a majdnem favágó szakállig abszolut jöhet :)

Persze ez arcfüggő is.

Ízlések és pofonok, nekem így férfiasabb egy férfi, hamarabb megnézem az utcán

19/L

2019. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!