Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Kylie...

Mi a véleményetek a Kylie Skin termékekről?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozok rajta, hogy lehet beszerzek egy pár terméket belőlük. Szeretném a bőrömet szépen ápolni és úgy látom hogy nem mindegyik termék van olyan borsos áron. Aki próbálta már vagy rendszeresen használja, mi a véleményetek róla? Szállítással való tapasztalat, vagy bármi amit el tudtok mondani róluk.

Illetve ha van olyan arc ápolási termék amit ajánlotok azt is mindenképp osszátok meg ❤️

16/L



2019. szept. 9. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Nehéz úgy terméket ajánlani, hogy nem mondod el milyen a bőröd :)


Egyébként tudom ajánlani a skinsmart.hu-t, vagy ha külföldi rendelés nem probléma akkor akár koreai termékek között nézz szét


Kylie cuccokkal nincs semmilyen tapasztalatom

2019. szept. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Túlárazott és nem is szépek az összetevői. Ilyen cuccokat drogériában is tudsz venni töredék áron.
2019. szept. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem Kylie-t, de nézd meg egy pár videós reakcióvideóját ezekre a termékekre, nem mondanak róla túl jókat. Igazából rosszat sem, csak annyit, hogy átlagosak ezek a Kylieskin termékek, nem jobbak semmivel sem, mint a többi.
2019. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat, utána nézek annak a másik weboldalnak is ❤️

A bőröm hála Istennek nem problémás. Igazából inkább olajosnak mondanám mint száraznak, de egyáltalán nem kényes.

2019. szept. 10. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért vehetsz professzionális termékeket is. Csak a nevét fizeted meg.

Kozmetikus vagyok.

2019. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CANDYGIRL12 ***** válasza:
55%
Én rendszeresen használok mindent és nagyon szeretem aki meg nem tudja hogy milyen az ne mondjon róla véleményt. Gondolok itt pár emberre aki "véleményt" nyilvánított
2020. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Ő maga nem keni az arcára a sajat termékeit mert gondolom tele van kemikáliával, nem tudom mit birsz rajta minden esetre én magamra nem kennem a termékeit, szeny termék drágán undorito a rajongoin akar meg több pénzt.
2020. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 CANDYGIRL12 ***** válasza:
28%
Ő valamit elert így 22 évesen. Egyébként meg van Borapolasi Routinja nézd meg ha azt hiszed hogy nem keni magára.
2020. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 CANDYGIRL12 ***** válasza:
0%
Te meg nem hinném hogy bármit is elertel. Bunkó paraszt
2020. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!