Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jo a mellem nagy feszes szep...

Jo a mellem nagy feszes szep es en sem vagyok csunya sot szepnek mondanam magam dee ha meglassatok a seggem milyen kicsi semmi alakja fekete szorok vannak rajta es meg strias is akkor vegkepp nem gondolnatok mar azt hogy de szep?

Figyelt kérdés
Sok pasi bukik ram irkalnak leszolitonak a mellem miatt,altalaban meg mutogatok is rajta sminkelem magam de sztem enelkul sem vagyok csunya atlagosnak eriznem magam nagyobb cicikkel amivel megaldott az isten de atlagon aluli no vagyok nem erzem jol magam ruhaban sem .. Nem nez ki jol a seggem ugy sem de ha csupaszul neznetek meg akkor tuti elmenne mind az ami eddig megvolt a vagy minden pasinak nem tudnatok nekem valahogy segitenii mit tegyek parommnak ezert nem mutatom sosem a seggem pedig mindig latni szeretne...a masik csajanak igen jo segge volt es ez meg ratesz egy lapattal hogy ne mutogassam ...segitenetek valahogy

2019. szept. 12. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni fenékre! Guggolás, kitörés, keress a neten kimondottan erre gyakorlatokat. A szőröket meg szedd le! Gyantázd, vagy használj valami szőrtelenítő krémet. És egy helyesírási szótár sem ártana!
2019. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A fenék könnyen formálható tornával.

De nem ártana a belső értékekre is gyúrni. Ne legyél már ennyire felszínes. Ennyi egy ember, hogy mell és fenék? Meg egy kis értelem sem ártana.

2019. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
A 2-es válaszát tanulmányozd párszor, mert itt egyáltalán nem a "seggeddel" van a probléma. Na meg egy nő hogy használhat ilyen kifejezést? 🤦‍♀️
2019. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kerdes... Csak direkt irhat valaki ennyire rosszul
2019. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a mákod, hogy nem vagy qrva ronda. Csak ne szólalj meg.
2019. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkèpzelhetetlen szàmomra,hogy egy nő ilyen ízléstelenűl és hibàsan írjon.

Van egy gyanum hogy fèrfi írta provokàlás miatt.

2019. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen is írni, csak már annyira zavar a striák minden,hogy már nem tudom mit csináljak.... Bocsásatok meg hogy úgy irtam és köszönöm a válaszokat .... Striák ellen valaki valamit meg mitől nőlne a fenekem (ha már igy jobb)..?
2019. szept. 12. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
A striák nem fognak soha eltűnni, max halványodnak kicsit. Leírtuk már egy páran, EDZÉS! Fenékre! Ennyi a titok!
2019. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a striákkal van ott a legnagyobb gond hidd el.
2019. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fekete sza.rok vannak rajta ?
2019. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!