Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a bőröm. A kozmetik...

Pattanásos a bőröm. A kozmetikus tényleg segít? Még sosem voltam.

Figyelt kérdés

Elmúltam 30, de még nem jártam kozmetikusnál. Az arcomon leginkább mitesszerek vannak, de minden más is, néha egész szép, de akkor is vannak bőrhibák, néha borzasztó. Mondhatnám, hogy ennyi idő alatt megszoktam, de vágyom a sima, tiszta, nem foltos, nem piros, nem póruros, nem aknés stb bőrre.

Abban hiszek, hogy a kozmetikumok teli vannak kemikákiákkal, kőolajszármazékokkal és hiába minden, ezek akkor is rossz hatással vannak a bőrre. Natúr növényi olaj alapú szappannal mosakodom, jobb lett, de nem sokkal.

Tehát: a kozmetikus ér valamit? Mit csinál? Milyen kencéket használ? Vagy milyen technológiát? Nem csak inkább a lelkednek jó, hogy lám, te megtetted amit meg lehetett? Neked bevált?

(Azt sem tudom, mit mondanék egy kozmetikusnak, mondjuk, szabadítson meg a pattanásaimtól?)

Köszönöm, ha válaszoltok!



2019. szept. 12. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy jó kozmetikust,ő tud segíteni a későbbiekben is.
2019. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

AHA vagy BHA hámlasztót próbáltál már? BHA a mitesszerek ellen segít. Skinsmart.hu-n van ezekről és még sok egyéb termékről hasznos infó, esetleg youtube-on keress rá még a skinsmart által feltöltöt videókra, nekem hasznos volt. Ezen felül tindigo videói és oldala (szepsegrecetek.hu) is segíthet.


Hogy a kozmetikus érne-e valamit, azt sajna nem tudom, utoljára kb. 13 éve voltam az arcom miatt kozmetikusnál.

2019. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, köszönöm!
2019. nov. 19. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!