Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/nők! Nektek a sima arc...

Lányok/nők! Nektek a sima arc jön be, vagy a borosta/szakáll? Kort és indokot is irjatok kérlek.

Figyelt kérdés
Csak mert manapság mindenkinek a szakáll divat számít és kiváncsi vagyok csak.
2019. szept. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szakállas férfiak tetszenek. Ókortörténész szeretnék lenni , és igen, kedvem telik az olyan férfiakban akik úgy néznek ki mint a Baekje-i császárok.


[link]


17/L

2019. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően a sima, de jason momoa pl csak szakállal nézne ki jól sztem. Arcfüggő.
2019. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a simára borotvált arcot szeretem. Az ápolt szakáll azért 1-1 pasin jól tud mutatni, de a borostától a világból kiszaladok, ápolatlannak tűnik nekem.
2019. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Van akinek jól áll a borosta,de alapvetően sima arc.19/L
2019. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek nem all jol a borosta. Van, akin meg dob. A szakall nem jon be.
2019. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Borosta

(szakáll semmiképp, a csupasz arc viszont szintén nem jön be)


23/L

2019. szept. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szakáll nekem sem, fújj. Meg a "szakmunkás bajusztól" is rosszul vagyok...


Borosta lehet, ha ápolva van. És van akin jól is áll. Mondjuk mi számít borostának és szakállnak, hol a határ, fél centi? Nekem tetszik, de van akin nagyon nem áll jól és csúnya, pl. öcsém.

2019. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!