Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajú lány vagyok és a...

Barna hajú lány vagyok és a szám két sarkában elég erős, pár szál bajszom van. Már többször meg is jegyezték, hogy van bajszom, és őszintén, engem is zavar. Hogy tüntessem el őket?

Figyelt kérdés
Ha itthon szemöldökcsipesszel kiszedem azt a pár darabot az nem gond, csak ártok magamnak? Vagy menjek el inkább kozmetikushoz?
2019. szept. 17. 15:35
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy csak ártok magamnak?*
2019. szept. 17. 15:36
 2/5 anonim válasza:
Csipesszel szedd ki nyugodtan, borotvalkozas utan en is szoktam csipesszel kiszedni, meg az orrszoromet is. Fulkagylombol is.
2019. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyanta.
2019. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csipesszel szoktam kiszedegetni, egy idő után hozzá is fogsz szokni és már nem fog fájni :)
2019. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha pár szál van, akkor ugye csipesszel ki tudod szedni. Ártani nem árt, csak fáj. Húzd jól szét a bőrt, úgy kevésbé fáj.
2019. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!