Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tarkón felnyírt hajat, mennyir...

Tarkón felnyírt hajat, mennyire nehéz visszanöveszteni?

Figyelt kérdés

Fel szeretném nyiratni a tarkómon a hajamat, az egyetlen dolog amiért még nincs felnyírva az hogy nem tudom hogy mennyire nehéz visszanöveszteni. Mennyi macera van vele? Mennyi idő alatt nő meg nagyjából anyirra hogy össze todjam fogni alul a többj hajammal? (Hátközépig érő, nyilván nem az hogy teljesen egyforma legyen hanem hogy csak hozzá tudjam fogni)

Tapasztalatokat írnátok? És hogy mennyi időnként kell nyiratni ha van benne minta? (Nem bonyolult csak 2-3 csík)

Nagyon szívesen fogadok bàrmiféle tapasztalatot a dologgal kapcsolatban.:)


2019. szept. 17. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobb oldalt felnyírt hajam volt. Imádtam. Kb. 1 év volt mire hozzá tudtam fogni a többihez de ezalatt csak a leengedett haj játszott különben úgy néztem ki mint egy bolond. Egy ismerősömnek alul volt felnyírva, neki is kb 1 év volt mire össze tudta fogni de csak alacsonyra.
2019. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszú idő,na meg iszonyat borzalmasan néz ki,hogy amikor nő vissza nem lefelé hanem kifelé nő,és kiáll a hajadból.
2019. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es. Akkorbis látszódik hogyha kivan rá engedve a hajam? Mert alapból elég dús és azt gondoltam hogy ameddig nő vissza kiengedve horom a hajam.
2019. szept. 18. 06:19
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es. Köszönöm!:) igen a kiengedett haj az alap volt, de az nem is probléma mert amúgy is kiengedve hordom a hajam😊
2019. szept. 18. 06:37
 5/5 anonim ***** válasza:
szia :) a mintát nem erőltetném a helyedben, mert az már pár nap múlva nem szép.Én átmenetesre szoktam nyírni, 0-10mm között, ha csak a vendég nem kér mást :) Ami sokkal fontosabb, hogy milyen formában szeretnéd nyíratni. Háromszög, V-alak, egyenes vonal, enyhe ívben, esetleg asszimetrikusan. Ha elég türelmes vagy nagyon szépen le lehet növeszteni. bármi kérdésed van keress nyugodtan :)
2019. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!