Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a házi vagy a...

Szerintetek a házi vagy a bolti arc-és hajpakolások /maszkok a jobbak? Nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Boltban is lehet kapni olyat ami szar. De egy megfelelő hatóanyagokat tartalmazó bolti termék nyilván jobb mint a házi kutyult.
2019. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házi. Te döntöd el hogy mit raksz bele és kevesebb esély van arra hogy rossz reakciót vált ki belőled valami mert nincs benne annyi kémiai anyag
2019. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.: ugyanúgy allergiás reakciót vagy irritációt válthatnak ki a házi dolgok is (sőt! pl sok helyen ajánlják a citrom levét, ami rettentően maró a bőr számára), nem a 'kémiai anyagoktól' függ (amúgy megsúgom hogy minden kémiai anyagokból épül fel, a paradicsom meg az olívaolaj is :) )

Egyébként egy okosan összeállított házi is jó lehet, de egy bolti, kifejezetten a célnak kialakított pakolás, maszk szerintem biztonságosabb és hatásosabb (de ahogy az első is írta, természetesen itt is vannak kivételek)

2019. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as arról nyilatkoztam amit tapasztaltam. Sokáig volt rossz a bőröm és a bolti cuccok soha sem voltak jók főleg a maszkok, de ha neked más a tapasztalatod elfogadom.
2019. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem igazából mindkettő beválik, csak egyikre bolti másikra a házi
2019. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!