Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zöld tea koffeintartalma...

A zöld tea koffeintartalma okozhat pattanásokat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (F) és hajlamos a pattanásokra.

Mostanság jutottam el odáig, hogy a természetes dolgokat használjam az arcomra. Nem a minden-szarral teletömött arcápoló termékeket + elhagytam a cukros ételt/italt, a tejet(tejjel készült ételeket), és a nem 100%-ban teljes kiőrlésű dolgokat.

Több zöldséget, és gyümölcsöt eszek, és nagyon sok vitamint+antioxidánst fogyasztok.

Kevesebb mint 1 hónap alatt, teljesen letisztult az addig még nagyon pattanásos arcom.

Bocsi, hogy untattalak ezzel a szöveggel, de lehetséges valakinek én is tudok ezekkel segíteni.

Rátérve a lényegre, a reggeli zabkásám mellé/után szeretnék filteres zöld teát inni, csak félek, hogy a koffeintartalma pattanásokat fog nálam okozni(csak feltételezem, ne nézzetek hülyének)

Valakinek tapasztalat? Lehet ettől valami baja az arcomnak?



2019. szept. 19. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy baja lenne tőle az arcodnak de ki kell próbálni. Egyébként én nem filteres teát innék mert abban azért sok más is van. Inkább nézz körül az olyan teák között amik nem filteresek, utólag kell leszűrni őket kicsit drágábbak is de sokkal természetesebbek..


Ui.: jó látni, hogy valaki tesz a szép bőrért és nem csak nyavajog..

17/L

2019. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm :D erre nem gondoltam mondjuk:s
2019. szept. 19. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a rendes zöld teát ajànlom, nem a filterest.

A filteresben amúgy nagyon kicsi koffein van. Kizàrt hogy az okozott volna pattanást.

2019. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!