Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom kiszedni a...

Alexa930 kérdése:

Miért nem tudom kiszedni a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az, hogy nem tudom kiszedni a szemöldököm. Annyira erős, hogy nem jön ki. Sosem borotváltam, nem ettől lett erős, hanem szedtem hajhullásra egy gyógyszert, azóta ilyen. Nem jön ki, akárhogy húzom. Gyantával sem sikerült még a kozmetikusnak sem.

Nem lehet valahogy gyengíteni?


2019. szept. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még ilyet.

Szemöldök csipesszel próbáld meg, egyszerre egy szálat húzz ki. Kizárt dolog, hogy a kezed által kifejtett erőnél nagyobb erő tartsa a szőrt.

2019. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos hiába. A pihék kijönnek így, de a fekete, erős szálak nem. Mint írtam, kozmetikus sem tudta kiszedni.
2019. szept. 23. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
A tövénél fogod meg és úgy húzod?
2019. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem láttam még ilyet. A férjemnek szoktam egy két kóbor szálat kihúzni, neki is erős, vastag, és nemcsak kis pihe. Szemöldökcsipesszel kijön. Nyilván jobban figyelek, hogy a tövét fogjam be, erősen és hirtelen húzzam ki. Magamnak egyszerűbb.

Igaz, csak Budapesten láttam, de vannak már szemöldökre szakosodott szalonok.

Esetleg próbáld meg hajbalzsammal "megmosni" előtt, attól a haj is puha lesz.

2019. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyennel én se talàlkoztam még kozmetikusként.

Olyan nincs hogy a szőr semmilyen erőkifejtés nem szedi ki.

Màshol is ilyen a szőröd? Vagy csak a fejeden?

Ha vitamit szedtél, akkor az nem csak a hajat erősítette,hanem az összes szőrzetet rajtad. Nincs helyi növesztő gyógyszer.

Keress fel egy màsik kozmetikust is, vagy bőrgyógyászt.

2019. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!