Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden hajmosáskor elég sok...

Minden hajmosáskor elég sok festékanyag kijön a hajamból, ez a fodrász hibája vagy átver és színezővel festi, illetve nagyon sok haj is kijön, mennyi az egészséges kb?

Figyelt kérdés
Vörös színről van szó. 15 éve a fodrászom. Szőkénél, feketénél sosem eresztett színt. Középhosszú a hajam, nem kopaszodok, nincsenek foltok, de sok haj hullik ki. Nem tudom, mennyi szál lehet kb az egészséges naponta, a Google találatok mind mást írnak.

2019. szept. 23. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak az első 2 sort olvastam el, már tudtam, hogy festett vörös hajad van. :) Sajnos, a vörös festésnek van egy olyan tulajdonsága, hogy jobban engedi a színét, mint más hajfesték. A szinezőtől ne félj, az én fodrászom is hol hajfestéket, hol színezőt használ. Hajfestéket akkor használunk, amikor már nagyon le van kopva a színe. Ha nincs annyira lekopva, akkor csak színezőt rak rá. Ezzel csak a hajamat akarja védeni: a hajfesték sokkal jobban károsítja a hajat, mint a színező. A fodrászodat kérdezd, mikor mit tesz rá. A hajhullásos kérdésedre nem tudok válaszolni. Pár hónapja, sajnos, nekem is elkezdett jobban hullani a hajam, mostanra mintha jobb lenne, de nem az igazi. Én vmi vitaminhiányra gyanakszom. Még nem szedtem rá semmit.
2019. szept. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Neked a válaszod, a részletes leírást. ☀👌♥
2019. szept. 24. 09:33
 3/5 Metionin ***** válasza:
Én is egyből vörösre gondoltam :D nem ragoznám tovább amit az első írt, a vörös pigment szeret gyorsan kijönni a hajból, ez van.
2019. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Ja és ilyenkor ősszel természetes hogy jobban hullik a hajunk mint pl. nyáron. Ha nagyon sok jön ki a nyárihoz képest, kezdj el szedni rá vitamint vagy használj hajnövekedést serkentő cuccot. De ősszel nekem is kb. 2x annyi jön ki mint máskor.
2019. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek :)

Az a baj, hogy nem igazán szedhetek vitaminokat, gyógyszereket, legsúlyosabb refluxom van plusz gyomorfekély.

2019. szept. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!