Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ezzel a pattanás...

Mit csináljak ezzel a pattanással?

Figyelt kérdés

Van egy pattim az álamon, nagyon fáj...kinyontam nert érettvolt de most meg mintha fel lenne dagadva...olyan mint egy méh csípés ilyen nagy daganat apró pöttyel (ami a patanás volt) a közepén!

Lehet hogy van még benne az a fehér dee már nem bírom nyomni

Valaki valamit??



2019. szept. 24. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne nyomkodd
2019. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pattás az egy gyulladt rész. Ha nyomkodod akkor termeszetes hogy bedagad egy picit. Hagyd, majd magàtól leapad.
2019. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jódozgasd be Betadinnal napjában többször, az majd szépen leszárítja 1-2 nap alatt.
2019. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van az a pupp vagy daganat és a közepén egy pici pont abból jött ki az a fehér ugyebár de a kis pontocska körül meg olyan sárgás

Mint amikor megég vagy nem tudom....szerintem tuti van még benne az a fehér genny...

2019. szept. 24. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd kijön magától, ne nyomkodd, mert rondább lesz. Jódozd be, nálam bevált. Pici ragtapaszt is tehetsz rá, ha utcára mész, az is kiszívja.
2019. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ott ahol van a pici lyuk körülötte olyan mint ha még lenne benne....kemény is meg minden.... nem piszkálom...eskü olyan mintha 2 álam lenne xd
2019. szept. 24. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a pici lyuk, az a szőrtüsző.

A faggyú a szőrtüszőn keresztűl kerül a bőrre. Ha ez megreked, akkor létre jön miteszer. Ha ez a miteszer begyullad, akkor jön létre a pattanás.

Hagyd békèn, ne piszkàld! Nem tudod kinyomni szakszerűen! Ha piszkàlod akkor még jobban begyulladhat és csúnya heggel fog gyógyúlni.

2019. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Békén hagytam nem piszkáltam most van ott egy nagy seb olyan mint egy égés seb....
2019. szept. 25. 09:28
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi kb...

2019. szept. 25. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!