Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a pajeszom, de...

Leborotváltam a pajeszom, de nem tetszik. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok sötétbarna hajam van és az iskolába mindig csúfoltak a pajeszom miatt mert nagyon látszódott és leborotváltam, de így nagyon csúnya.

Vissza szeretném növeszteni de amíg visszanől az sok idő és nagyon hülyén fogok kinézni. Valami tippetek van?



2019. szept. 24. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Takard el a hajaddal!
2019. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Fodrász jobban tudna segíteni. Érdemes lenne ezentúl fodrászhoz menni ezügyben.
2019. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Majd, ha megnő, akkor azért szedd le újra, de ne úgy, mint most, hanem hagyj egy kicsit fent, mert az még normális, haj...

Tartok attól, hogy túlvágtad. Vagy csak meg kell szoknod, de gusztusosabb nélküle, mint vele

2019. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen fodrász se tud segíteni amíg vissza nem nő. Hordd leengedve vagy ha muszáj felkötnöd szedj ki egy kis babahajat elölről: [link]
2019. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát sok eszed volt, az biztos.
2019. szept. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!