Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrápolási termék férfiaknak?

Bőrápolási termék férfiaknak?

Figyelt kérdés
Eléggé zsírosnak érzem a bőröm, nincs rajta sok pattanás, csak néha jön elő pár

2019. szept. 24. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Aknesol vált be nekem nagyon anno, ezen kívül szappannal mosok arcot.
2019. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Használd nyugodtan ugyanazt, mint a csajok! A legtöbb bőrápoló toniknak nincs női illata, inkább semleges, vagy gyógynövény illatú.
2019. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem sima szappan is megfelelne, ha tudom, hogy az teszi a dolgát és nem ellene van. Reggel este és kész.
2019. szept. 24. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A szappan arra jó, hogy szétszárítsa az arcod. Zsíros bőrre egy gél állagú lemosót keres (pl cerave hidratáló arclemosó gél). Plusz egy jó kis hidratálót. Ha tonikot is szeretnél akkor semmiképp se az alkoholos borzadmanyokat válaszd, lehet kapni hidratáló tonikokat is.
2019. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szappan nem szárítja szét senkinek az arcát, ugyanis a faggyú és a zsír újratermelődik. A gél állagú lemosók mellesleg pontosan ugyanazt tudják, mint a szappan, csak háromszoros áron. Ha valakinek nagyon száraz a bőre, használjon utána testápolót.

Lepontozni pedig én is tudok, rögvest be is mutatom.

2019. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyszerre kettőt? azt hittem untig elég egy is
2019. szept. 25. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 nem én pontoztalak le. De tény, hogy a szappanok túl dúrvák az arcbőrnek, megbontják a védőréteget. Ha arctisztítás után azt érzed, hogy húzódik az arcod és azonnal be kell kenni az már régen rossz. Ráadásul a túltisztított/szárított bőr faggyútermelése növekszik, így csak még zsírosabb lesz.
2019. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha még zsírosabb lesz, akkor megint le kell mosni szappannal. Én minden nap mosok arcot szappannal, és semmi baj nincs a bőrömmel. Azelőtt egy vagyont költöttem kozmetikumokra, nem használt semmi. A szappan megoldotta.
2019. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!