Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajat tönkre tesz...

Sötét barna hajat tönkre tesz egy ombréra való átfestés?

Figyelt kérdés
Hosszú barna hullámos hajam van és első festés lenne ,így nagyon aggódom ,hogy tönkre tenné-e? Fodrászhoz mennék ,nem otthon szeretném be festeni ,csak aggódom mennyire káros ez a hajnak.Köszönöm a válaszotokat előre is!:)

2019. szept. 25. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szőkíteni kell hozzá, mindenképpen károsítja. De ha a fodrász nem égeti le, és utána megfelelően ápolod nem lesz semmi gond
2019. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod !:)
2019. szept. 25. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak most megijeszteni, azért szerencsére mindenkinek máshogy reagál a haja rá, de azért leírom én is a történetem.

2 évvel ezelőtt gondoltam csináltatok ombre hajat, nekem középszőke hajam van, szóval olyan nagyon sokat nem is kellett rajta szőkíteni. Viszont az hagyján, hogy száraz lett, de azóta se tudtam megállítani a hajtöredezést. Így annak ellenére is hogy azóta is járok egészségügyi hajvágásokra, hajvitamint szedek, és ápolom, még rövidebb a hajam mint 2 éve volt. :/

De kívánom hogy te ne járj így.

2019. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!