Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek fessem be a...

Szerintetek fessem be a szemöldökömet is ha vörösre festem a hajam?

Figyelt kérdés
A szemöldököm (és a hajam is) sötét barna.. a hajamat réz vörösre szoktam festeni, Matrix R8-al . Szerintetek ugyanezzel a festékkel festhetném a szemöldökömet? Fessem egyáltalán? Szeretnék egy kicsit természetesebb hatást kelteni
2019. szept. 27. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2019. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A festett szemöldök nagyon természetellenes.

Egyszer kipróbálhatod, de szerintem utána magad is rájössz, hogy nem érdemes

2019. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem használj szemöldök ceruzát. Hasonlót mint a hajad színe. Lehet csak szájkontúrceruzában találsz olyat. Halványan kitölthetnéd vele a szemöldököd teljes formáját. De csak "természetes" kontúrral. Vagy használj világos hidegtónusú barna ceruzát + ugyanilyen árnyalatú szemöldök gélt ( ezt láttam instagramon egy természetes rézvörös lánynál) , amivel átfésülöd a sötétbarna szemöldököd.

ha smikkel próbálnád szintre hozni az egy átmeneti megoldás , lenoshatod , ha épp vissza akarsz térni az eredeti kinézetedbe. , szerintem nem jó ötlet festeni vörös festékkel, plussz valószínű mivel sötét a szemöldökszőröd , le is kellene szivatni elsőnek azután a vöröst rákenni . az is lenő egy hosszabb időután , oké vissza lehet festeni sötétbarnára , csak nem tudom, fura hatást keltene szerintem . Valószínű a hajszíned sem olyan mint egy természetes rézvörös hajjal született emberé, ezért nyilván látszik hogy festett rézvörös vagy .Akármit csinálsz nagyon természetes "így születtem ezzel a színnel "feelinget nem tudsz kelteni , de szerintem ezzel semmi baj nincs ha nem tolod túl pl a sminkelést .

2019. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az arcodtól függ. Nekem van egy festett rézvörös hajú ismerősöm, a szemöldökét is befestette olyanra és gyönyörűen áll neki, el sem tudnám már képzelni a régivel. Egyáltalán nem kelt nála mű hatást. Viszont nem mindenkinek áll jól, szerintem kísérletezz (először akár menj át rajta vörös szemöldökceruzával) és akkor meglátod neked mi a jó.
2019. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem illik össze a hajszíned a szemöldököddel akkor fesd be.
2019. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!