Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból szőke?

Fekete hajból szőke?

Figyelt kérdés

Lassan derekamig ér a hajam feketére vagy padlizsánra festem,most épp kikopó félben van.

Mennyi időbe telne hogy szőke legyen és mennyire tenné tönkre?Tapasztalatok érdekelnek.Már jó ideje növesztem,ápolgatom s félek evvel tönkre tenném.Szeretem a sötét hajat de valami masra vágyom.Voltam már szőke párszor.

26/L



2019. szept. 29. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy jó fodrászhoz mész el,első alkalommal már szőke lennél és nem tenné tönkre
2019. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem először feketéből barna lett...ez is eléggé megviselte, kellett 2-3 hónap, mire helyre állt. Ezután szőke melír került bele, majd sötétebb szőke lett, világos melírral. Így, melírozottan egészen világos szőkének tűnik, nem sárgul, teljesen egészséges a hajam. Kb.1- 1,5 év alatt lett ilyen.
2019. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre ne halgass , bocsi nem leszólni akarok meg semmi , de olyan hogy elsőre szőke nincsen festett feketéből szőkítőporral. Ja de bocs van , csak teljesen foltos narancssárga undormány lesz , rosszabb esetben első fésülésnél a fodrász kezében marad , jobb esetben pár hónap alatt széttörik és úgy derékból kapsz egy jó vállig váll fölé érő hajat

, és azon már majd csak az olló segít.

Lehet kérni színkorrekciót . Na ez abból áll , hogy egy olyan anyagot kennek a hajadra ami a mesterséges pigmenteket összezsugorítja roncsolás nélkül , 45 perc után kimoshatóvá válik egy enyhe vörösesbarnát fogsz kapni. Be lehet színezni csokoládé vagy középbarnára . Ha az kikopott , csináltasz még egy színeltávolítást ami után a hajad már olyan világos lesz , hogy egyszeri 12 % os szőkítő leszívja sárgára , és azután jöhet a szőke toner ,(nem festék hanem toner kell , mert a festett haj szőkítéséhez van kifejlesztve . A sárgás és rezes beütés eltüntetésére.)

Így leszel szőke úgy hogy a derékig érő hajad megmarad. Ez nem 2 órás folyamat erre max 3 hónapot áldozni kell. Egy jó fodrász . És ennyi! Nem úgy hogy szőkét akarok és szőke leszek !!! Mert akkor elbúcsúzhatsz a hajadtól és ami megmarad is le kell majd fokozatosan vágasd mihelyt nőni kezd újra a hajad , mert élettelen fakó és borzasztó szálkás lesz.

2019. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Még elgondolkodom ezen a szőkén :) ment a zöld kéz ;)
2019. szept. 29. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!