Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát vegyek?

Milyen gyantát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Intim területre szeretnék gyantát venni de nem igazán tudom milyet kéne

Nincs olyan gyanta melegítő gépem vagy mi a neve :D olyan kellene ami tenyleg jo viszonlag olcso vagy ha dragabb is sokaig eleg es nincs ra panasz

Nem tudom lehet e mikroban melegiteni egyszer azt olvasom lehet utana meg hogy nem

Ti hogy szoktátok? Milyen termék vált be? Illetve olyan kéne ami dmben vagy rossmanban esetleg müllerben kapható

Köszönöm a segítséget



2019. okt. 2. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikróban melegítős azért nem jó szerintem, mert nemtudod megfelelő hőmérsékletűre melegíteni. Ezért könnyen megégetheted magad.

Szerintem mielött kísérleteznél magadon, előtte bízd az intim gyantàt egy kozmetikusra.

Lesd el a technikàt hogy hogyan kell csinàlni, és azt is làthatod hogy milyen fajta gyantàzàsi technikàval csinàlja.

A legjobb szerintem a papír nélküli gyanta, amit spatulàval kell felvinni és ezutàn megdermed, majd egyben le lehet tépni.

Én alveolàn rendelt egy gyanta melegítőt és ott vettem hozzà gyanta oldó olajat és intim testrészre való gyantát.

2019. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


de a melegítő gép elengedhetetlen. Meg aztán gyakorlat sem árt, mert csak megkínzod magad, a szőr pedig marad.


[link]


A mikrós melegítős jó lábra és karra, de testhajlatra alkalmatlan.


[link]

2019. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát en biztos nem megyek ezzel kozmetikushoz de azert koszi :D
2019. okt. 2. 19:56
 4/4 A kérdező kommentje:
1es tudnál mondani egy konkrét terméket?
2019. okt. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!