Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldöknövesztés hajtonikkal...

Fanni0.0 kérdése:

Szemöldöknövesztés hajtonikkal? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem az lenne hogy valaki próbálta már a revalid hajtonikot (ampullákat) szemöldökre? Esetleg hajra?

Elszúrtam nagyonn a szemöldököm mikor már végre jó volt

Ricinus olajat használok mert az biztos hat de ma vettem ilyen ampullákat hátha segítenek. Sok jó véleményt olvastam de rosszat is. Egy lány írta pont ezen az oldalon hogy neki kihullott egy betegségtől és ettől visszanőtt 1 hét alatt. Kétlem hogy ez így menne de amilye drága gondoltam hat

Esetleg valakinek segített már?



2019. okt. 3. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
1-2 hét alatt magátol is kinő. Nem kell semmi extra hozzá.
2019. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy nem. 2 éve nagyon nagyon elszúrtam csak a fele volt meg és utána azt rendbe hoztam de most megint elszúrtam és középen egy helyen nem is nő, kozmetikus mondta hogy ez még gissza fog nőni és most egyáltalán nem is szedem de ez nem hogy magától még ilyenektől se nagyon nő😅 Gondolom ez azokra igaz akik egyszer rontják el
2019. okt. 5. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!