Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetne hosszú halyam?

Lehetne hosszú halyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos szeretnék egy új hajstílust. A halyamsötét barna, nagyon sűrű, göndör. Általában 2-3cm-sre nyiratom fent és fokozatosan ahogy megy le egyre rövidebb. Így hagyom nőni pár hónapot, aztán amikor már oldalt nagyon göndör levágatom. Amúgy nem tudom hogy de a teteje mindig feláll, nem is tudom lelapítani. Szeretnék új halystílust, és lehetőleg olyat ami hosszú hajjal van. Ez legetségen az én halyammal? És milyen? Esetleg küldök képet?

2019. okt. 5. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Na döntsd már el, hogy pontos j vagy ly-e a haj! Ez már kifejezetten fáj!
2019. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem faj ez a kerdes :(
2019. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Halyaly vannak itt bajok
2019. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Édes istenem...
2019. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, most nézem, csak már fáradt vagyok, de gyorsan még ki akartam írni a kérdést. Lehetséges lenne hogy nem a kinézetével, hanem a tartalmával foglalkoznánk??
2019. okt. 5. 23:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgymeg... Mi bajotok? Mindeki hibázik. Ezt közölte velem az első válaszoló, oké köszi. De hogy még utánna 3-an írjatok 2 ki****ott ly miatt. Most, ha nem akarsz rendesen válaszolni, akkor akkor katt el, nem kell csak azért írni hogy elmond meg itt sajnálkozz amit már 2-en megtettek. Most érkezett 4 válasz, ebből számomra egyik sem hasznos, de több nem is fog, mert ha valaki látja hogy egy kérdésre négyen válaszoltak, sejtheti hogy legalább 1 értelmes. Nem is tudom miért ezen az oldalon raktam fel a kérdést, erre szamítanom kelett volna. Na mindegy, jó éjt mindenkinek :D. Jaaa és lemaradt hogy fiú vagyok és 16.
2019. okt. 5. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
lehet persze,nekem is hosszu van ,nem lany vagyok
2019. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Próbáltam a 'j' és az 'ly' logikáját megkeresni, de nem ment. Lehet, hogy nem mindegy milyen toldalék jön utána, attól függően változik.


[link]

2019. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, az írásodból már az elején lejött, hogy fiú vagy.
2019. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ilyen göndör. Inkább úgy mondanám, ha megnő akkor göndörödik, de azt sem hogy ennyira, csak picit csavarodim erre arra. Szöval... Valaki válaszlna a kérdésre is?
2019. okt. 7. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!