Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajstílust válasszak?

Milyen hajstílust válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos egy 16 éves fiú vagyok, és új hajstílust szeretnék. A hajam barna, sűrű és gödör, viszonylag "kemény". Elég rövidre vágatom, aztán hagyom nőni, és mikor már oldalt össze vissza tér (göndörödik) levágatom. Amilyet szeretnék olyan lenne, hogy viszonylag hosszú. Van ötletetek milyen lehetne? Előre is köszönöm szépen.
2019. okt. 6. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Két oldalt felnyiratnam fent hagynam hosszabra es vasalnam :) fel gumiznam. Nekem ez most nagyon bejön. 27/N
2019. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CherryTheFrost válasza:
ez mar elegge gaz szerintem, tavaly volt divat, akkor is hulyen nezett ki. szerintem oldalt nyirasd fel,felul meg hagyd a gondor reszt. remelem erted milyenre gondoltam, manapsag ez a divat.
2019. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!