Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj éjszakára?

Fanni0.0 kérdése:

Ricinus olaj éjszakára?

Figyelt kérdés
Ricinus olajjal kenem a szemöldököm és azt szeretném hogy minél több ideig legyen rajta, az pozitív vagy negatív hatással van a növekedésére ha estére (hogy rajta maradjon) egy ricinus olajos kis vatta darabbal leragasztom a szemöldökömre? Az egyik barátom szerint úgy nem jut elég levegő oda és nem segít hanem pont hogy rosszabbít. De én nem tudom. Mikor először használtam nem ragasztgattam le és ugyanúgy nőtt csak engem zavar hogy éjszaka lejön.

2019. okt. 7. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy jót tesz, ha bepállik ott a bőr. Én nem takarnám le
2019. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál

Akkor ma este már nem ragasztom le

Az a biztos😅

2019. okt. 7. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően egész éjjelre semmiképpen sem szerencsés így hagyni, viszont például a hajra is jobban hat, ha befóliázzuk a hajunkat a bekenés után (hő van rá hatással), szóval ha esetleg eredményes, de rövidebb időt szeretnél, akkor előtte pár órára ragaszd le, aztán éjjel pedig csak a maradék fog szépen lassan beivódni/lejönni. :)
2019. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!