Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is könnyezik a szeme,...

Másnak is könnyezik a szeme, ha belenyúl az orrába és kitépi az összes szőrt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 900ft az orrszőrnyíró a rossmannban. tudom ajánlani.
2019. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olyan sok?

Annyi pénz a világon nincsen!

2019. okt. 12. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek fog könnyezni a szeme.

A 3 osztatu ideg beidegzi a szem környéket és az orrot is.

2019. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 yoshimitcu válasza:
91%
Ezt a szokást gyorsan felejsd el. Nekem az orrszőr tépkedéstől olyan gyulladásos fertőzésem lett hogy egy évig jártam a fül orr gégészt mire olyan kenőcsöt adott amitől elmúlt. Azóta csak ollóval vagy orrszőrnyíróval kinyírom. Olyan gyulladást fertőzést is kaphatsz így ami felmegy az agyadra.
2019. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem könnyezik, bár én gyantázom. Egyesével tépkedném, biztos könnyeznék.
2019. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

Ne tépkedd ki! Az jó védekezés pl a felszálló por, meg talán valamennyire a kipufogógáz ellen is!! Az ilyen szűrő-funkciót lát el tudomásom szerint.

Ja meg van egy nagyon magas tanárnéni; régen gondolom mindig kiszedte a szőrt, mert most nagyon vastag orrszőrzete van, és pl ha magas az ember, vagy pl ül, és a tanár ott mászkál körülötte, akkor látszódnak nagyon a szőrszálai; mert gondolom, most már, egy ideje nem szedi; de régen meg szedte, és gondolom, hogy attól lett ilyen erős, meg látványos neki. Szóval ne szedd ki, nem véletlenül van az ott; ha pl mondjuk kilóg az orrodból, akkor a maradékot, ami kilóg, vágd le ollóval, de ne cibáld ki az orrodból. Ami az orrodon belül van, az nem is látszik, és funkciót lát el, tehát én abszolút nem szedném ki. Egyébként valszeg igen, mindenkinek könnyezne ettől a szeme. Ne szedd ki, nem véletlenül van olyan stabilan odanőve. Pl ha egy csaj leszőrteleníti a lábát, vagy egy csaj, vagy egy pasi a hónalját, vagy pl arcon, ahol látványos, az okés, az rendben van, de ne kínozd magad az orrszőrkitépéssel, valszeg többet árt, mint használ, ha kitépkeded. Mondom, annak ilyen szűrő szerepe van. Hagyd ott; senki nem fog szándékosan belenézelődni az orrodba, mondjuk azt a tanárt sajnálom, mert amúgy tök aranyos; de viszont legalább már nem szedi ki. Ami könnyekkel jár, az nem feltétlen jó dolog, mert pl valami kárt is teszel magadban, hogyha az okozza a könnyeket, vagy pl más tesz kárt, az nagyon nem jó. Ne tépkedjed, hagyd meg szerintem. Direkt nem fognak belenézegetni az emberek az orrodba, szerintem az orrszőr az nem ápoltság kérdése, tehát nem köthető az ápoltsághoz ez, tehát az ápoltságnak nem függvénye az, hogy ki legyen szedve az orrszőröd. Azt egyébként se látja senki, meg még egészséges funkciót is lát el; szóval tényleg hagyjad ott meg. Ha fáj, akkor nem kell kitépkedni, ilyen egyszerű. Főleg nem gondolonám, hogy pl csomóban. Lehet, hogy az úgy nagyon felsérti ott ne3ked, azt csodálkozol, ha megviseli a szervezetedet? Más az, amikor pl lábról téped ki a szőrt epilátorral, és nagyon vad az, amikor a szőrt csomóban az orrodról. És alapjáraton én asszem, hogy az orrszőr tehát nem okoz esztétikai problémát, szal hagyjad úgy, jóvan az ott énszerintem. :)

2019. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
*Jó, mondjuk a tanárnéni valszeg régen kifejezetten orrszőrnyíróval nyírta, ami elvágja, és akkor valszeg neki ezért erősödött meg, és ezért lett ilyen sötét; bár lehet, hogy eredendően ilyen sötét, szembetűnő, vastag orrszőre volt neki, azt nemtom , mert annyi idő óta nem ismertem, hogy ezt ő okozta magának az orrszőrével, vagy nem, mert eredetileg is ilyen volt neki. Tehát nemtom hogy neki ilyen volt-e, vagy egy időben szedte, és adtól erősödött meg. De nem jó ha kitéped; hozzád tartozik, oda van nőve, látod, fáj is. stb. Tehát nem ajánlom továbbra sem az orrszőröd szedését.
2019. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor csak azokat érdemes leszedni amik nagyon kilógnak az orromból?



Egyébként volt régen ilyen kis elemes orrszőrvágó cuccom, de azt vettem észre hogy egyáltalán nem vágott semmit: kíváncsiságból odatettem a karomhoz hogy vajon mennyit vág le a szőrből, és egy szőrszálam se görbült (bocsi :D)

2019. okt. 12. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:

"Akkor csak azokat érdemes leszedni amik nagyon kilógnak az orromból?"


Gondolom, hogy igen, de én max szerintem azt se tépném, cibálnám, rántanám ki a helyéről, hanem inkább levágnám a "fölösleges" részt, ha lenne olyan.

2019. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!