Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejbőrön fehér nagyobb...

A fejbőrön fehér nagyobb lemezes korpa szerű száraz darabok vannak, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 23:07
 1/10 A kérdező kommentje:

26 éves férfi vagyok, eddig nem volt semmi gond a fejbőrömel de akár hajmosás után is egy nappal már észrevehető ez a fajta "korpa" mert nem tudom mi de szerintem korpa, de nem tudom hogy száraz vagy zsíros.

Magától elválik a fejbörtöl vagy úgy könnyebb ha én szedem le mert csúnya így, inkább csak a homlok feletti résznél található, hátra felé már egyre kevésbé.

Használok forforint száraz korpára de nem segít, viszketni is szokott amikor megízad a fejbőr vagy csak simán is, köszönöm a segítséget. Esetleg tudok üzenetben képet küldeni is

2019. okt. 12. 23:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van és én is 26 éves vagyok. Nekem ekcéma okozza és csak vényre kapható Eolocom kenőcs segít nekem, pedig nagyon sok mindent próbáltam már.
2019. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Így néz ki amúgy

[link]

[link]

2019. okt. 13. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Seborrhea lehet. Kénes sampont próbáld ki esetleg, vagy a gyógyszertárban kérj segítséget.
2019. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Közben sikerült elmenni orvoshoz és ott a seborrhoeás dermatitis állapították meg, sajnos nem a legjobb hír de ez van, köszönöm a válaszokat és a segítséget.
2019. okt. 15. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Mihamarabbi gyógyulást!
2019. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 OutsideDavee válasza:
Mit javasoltal arra a betegségre? Én még csak 14 fiú vagyok de ugyanolyan nagy darabokban találhatóak meg a fejemen.A fodrászom is mondta hogy próbáljam a kénes sampont de mióta ezt használom azóta lettek ilyen nagyon eddig kis darabokban vált le.
2020. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet neked.
2020. márc. 10. 19:47
 9/10 anonim válasza:
Ha nem titkos meg lehet tudni mit adott a doki a seborrea dermatitisre? Nekünk is ez van és nagyon drága szert irt ki egy hajgyógyász. 20000/ hó
2020. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Helló persze szívesen segítek, ez ezt a sampont használom, VICHY DERCOS KORPÁSODÁS ELLENI SAMPON NORMÁL ÉS ZSÍROS HAJRA már az első hajmosás után segített, azóta nincs semmi gond, persze ez sem olcsó de a fele annak amit te írtál, és elég gazdaságos, sokáig elég ha nem túl hosszú a haj.
2020. máj. 6. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!