Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves kislányom arcán sok...

Loki69 kérdése:

12 éves kislányom arcán sok pattanás jött ki. Kezeljük fekete szappannal, meg 3 az 1 maszk, kozmetikusnál is voltunk, kammillás gőz 10 percig, meg kinyomkodta neki, utánna maszk, de semmi. Mivel próbálkozzunk még?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen sehogy se tudod eltűntetni, ez a kora természetes velejárója. Rendszeresen vidd el kozmetikushoz, és kövessétek a szakember tanácsait. A házi módszereket inkább hagyjátok, mert többet árthat, mint használ. Bízd szakemberre, ha teljesen nem is fog eltűnni, sokat javíthat rajta.
2019. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Bőrtipusának megfelelő tonik, helyre állítja a bőr természetes pH-ját. Ezt legalább napi 3x ajánlott használni. Illetve egy jó hidratáló krém sem árthat, előtte alaposan mosson arcot. Magának lehetőleg ne nyomkodja. Ez a kora vele járója, javítani lehet, meg szüntetni viszont nem.
2019. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:

Ajánlanám rá a neem tartalmú olajat vagy arclemosót, illetve pakolást. Én 12-20 éves koromig szívtam pattanásokkal, utóbb kiderült hogy laktózérzékenység is bőven közrejátszott benne, azért tartott ennyi ideig, de ezek a készítmények sokat segítettek. Illetve ne csak szárító hatású cuccokat használjon, hanem hidratálni is kell valami könnyű krémmel.

Amíg tini, valószínűleg hormonok miatt újabbak és újabbak fognak kijönni, a kozmetikus okés de ezek a cuccok amiket írtam, segíthetnek hogy kevesebb jöjjön ki és hogy a sebek hamarabb gyógyuljanak.

2019. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!