Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti ebben jobbak...

Lányok! Ti ebben jobbak vagytok. Akinek ilyen stílusú a haja, mit tesz azért, hogy pontosan így nézzen ki a haja? Fénykép lent! Mit kell használni/szedni, hogyan/mivel kell formázni?

Figyelt kérdés

Másik kérdés:


Hét centiméteresről hónap (év?), hogy ilyen hosszúra megnőljön?


[link]



2019. okt. 17. 22:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hány hónap (év?), hogy ilyen hosszúságúra megőljön?
2019. okt. 17. 22:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Mekkora most?
2019. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megtalálod a leírásban. :)


De ahhoz, hogy egy férfi hosszú haja pont így nézzen ki, mint a képen, ahhoz mit/miket kell használnia, illetve mivel formázhatja (ha kell egyáltalán valahogy formázni)?

2019. okt. 18. 00:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Fogalmam nincs hogy a képen szereplő férfinak ez a természetes haja, valamit csinál vele, vagy paróka. Ugyanígy nem tudom hogy neked milyen hajad van.

Például van akinek természetesen ilyen színű mindig a haja, van akinek ilyen lesz ha a nap kiszívja, és van aki csak festéssel érheti el. Hiába mondom hogy üldögélj sokat a napon, ha fekete hajad van, sose lesz ilyen.

A textúrája szintén, vagy természetesen hullámos, vagy be van szárítva. Ha neki természetes, akkor csak megmossa és levegőn hagyja megszáradni, de neked lehet hogy ugyanezen módszerrel göndör, vagy szögegyenes és lapos haj lesz a végeredmény.

Sőt, az is lehet hogy a te hajad egyáltalán nem alkalmas erre a frizurára, mert például túl vékony szálú ahhoz hogy ilyen tartása legyen a tövénél és ilyen dúsnak nézzen ki.

2019. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A formára lettem volna kíváncsi, nem a színre. :)


Az azonban lehet, hogy paróka és nem a természetes hajstílusa.


A kérdés:


Ha az enyém hajlamos lenne a hullámosodásra (egy újabb kisebb kérdés: mire lehetnek "hajlamosak" a különböző hajtípusok? milyenek lehetnek hosszú állapotukban a különböző fajta hajszálak?), akkor mit tehetnék, ha azt szeretném, hogy éppen ilyen (lásd: fénykép) legyen az enyém is?


(Természetesen anélkül, hogy az a módszer (vagy szer) destruálná a hajamat.)

2019. okt. 18. 20:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondják erősebb szálúak a hajszálaim.
2019. okt. 18. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem vettem észre. Én 1 évet mondanék rá, havonta kb 2 centit nő a haj, valakinek gyorsabban, valakinek lassabban. A képen fazonra van vágva fokozatosra és hátul rövidebb. Szerintem természetes a haj színe és gondolom be van állítva neki, ha fotózták. Pl nekem lányként hogyha nem használok semmi pakolást rá és nem szárítom meg, akkor képes így állni (nem pont így, mert jóval hosszabb, de érted), viszont nekem szögegyenes a hajam, ha használok rá valamit. Ezt neked kell kitapasztalni, hogy milyen a hajad. De ennek a hajnak nem az a lényege, hogy olyan összevissza? Akkor miért akarsz bármit csinálni vele? Ha a végét beszárítod, akkor szerintem már "megcsinált" lesz. Hogyha megtupirozod egy kicsit a végét, akkor lehet ilyen kócos lesz.
2019. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem az tetszik ebben a fazonban, hogy olyan dúsan indul a fejtetőről, majd egészen egyenesen hullik alá és csak a legvége egy kicsit hullámos.


Ezt szeretném elérni. Igen, férfiként. :)

2019. okt. 19. 11:09
 9/11 A kérdező kommentje:

Illetve, hogy "előre-hátra" is "formázottan/egyenesen" megy, nem ilyen összevissza, mint ez:


[link]

2019. okt. 19. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kis átmérőjű körkefével tudod beszárítani az alját és hajhabbal vagy tupirral a tövénél megcsinálni. Legalábbis én ezzel próbálnám meg.
2019. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!