Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítés roncsolhatja a még...

A szőkítés roncsolhatja a még ki nem nőtt, "jövőbeli" hajam?

Figyelt kérdés
Szóval, kb 1 évvel ezelőtt ki lett szőkítve a hajam, és hát ugye, mint mindenki másnak, nekem is eléggé megviselte. Ezzel nem is lenne baj, gondoltam, egyszer úgyis lenő. Viszont a hajamnak az a része, amin ezt a merényletet elkövettem, már le lett vágva egy ideje, de így is azt vettem észre, hogy közel sem olyan dús és erős, mint volt. Konkrétan 45%-a eredeti állapotának. Lehet-e, hogy a szőkítés miatt van, vagy más áll a probléma hátterében? Mit tehetek ellene? Előre is köszönöm, ha időt szántál rám, minden válasznak örülök:)

2019. okt. 18. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Elviekben nem, gyakorlatilag viszont eléghet úgy a haj és a fejbőr, hogy a hajhagymát is tönkreteszi a szőkítő.
2019. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát igen , előző válaszoló , ahogy mondta.

Ne szőkítsd többet , a lenőtt részt sem mert csak árt a hajadnak.

2019. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!