Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék haj szőkítés nélkül...

Kék haj szőkítés nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeretnék a hajamba kék tincseket, de nem akarom ez miatt leszivatni előtte te.

Közép barna még nem volt festve.

Van kék hajfesték/színező ami erre jó? Az sem baj ha nem túl tartós.



2019. okt. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehetséges. Ha szőkítetlen, barna hajra mész rá kékkel, mocsárzöld színe lesz.


Sőt, a kék amúgy pont az a szín, ami a legtöbb előkészületet igényel. Nem elég csak simán szőkíteni, konkrétan szinte fehérre kell leszívni, ha szép, intenzív kéket akarsz. Ha sárgás szőkére fested rá, akkor ugye színelmélet: kék + sárga = zöld lesz a végeredmény.


Ha csak 1-2 alkalomra kell, akkor maximum a hajkrétát tudom javasolni, azok sötétebb hajra is fognak, viszont mosással rögtön ki is jön.

2019. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, erre nem is gondoltam, hogy zöld lesz pedig egyértelmű :)

Annyira leszivatni nem akarom mert féltem a hajam és nem szeretném, ha teljesen tönkre menne.

Ment a zöld kéz

2019. okt. 22. 06:38
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Csak ha eredetileg is szőke a hajad de még úgy is necces. Nekem ilyen sárgás szőke az eredeti de így is 1-2 színező fogja be csak tényleg szép kékre. Barna hajat vagy leszőkíted vagy hajkrétát használsz. Bár egy pár tincsnek szerintem a szőkítéstől se lesz semmi baja, csak azt marha nehéz utána egyenként újrafesteni (a kék nagyon csúnyán kopik).
2019. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2019. okt. 22. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Alfaparf hajfestékeknél (pl. Crazy color) nem kell leszőkíteni feltétlen a hajat, de úgy persze sötétebb lesz a szín. Kékből sajnos tényleg zöld lesz, ahogy kopik... És sajnos a színes festékek/színezők nagyon hamar kopnak (pár hét)...
2019. nov. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!