Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha extrémebb hajfestést...

Ha extrémebb hajfestést szeretne valaki, akkor kit ajánlanátok? Várostól függetlenül melyik fodrászatot?

Figyelt kérdés
Ezüst-zöld vagy hamvasszőke-zöld festést szeretnék,amihez alapozást szerettem volna,vagyis szőkére festetni a hajam...Sötétbarna a színe alapból,de sajnos a városban-bár mindenkit megkérdeztem-csak egyetlen ember vállalta el,viszont már 6x voltam,különböző módokon próbálta,de egyszerűen nem tudta elérni a szőkét...vöröses színű lett,de ezt nem igazán tudom elfogadni...Mármint úgy értem,mindenféle színűre befestenek mindenféle színű hajat... Szóval szeretném megpróbálni esetleg egy profibb embernél...Amennyit ráköltöttem,mostmár nem nagyon érdekel,ha pár tízezerbe kerülne... Tudtok olyan helyet,ahol meg tudnák csinálni?.. Köszi.

2019. okt. 22. 11:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!