Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl magasra nől a szakállam?

Túl magasra nől a szakállam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 17 éves vagyok és már kissé hiányosan, de majdnem mindenütt elkezdett megerősödni a szakállam. A pajeszom, a bajszom, a kettő közti rész, a nyakam, és trimmelem is már.

Viszont az a kellemetlen része, hogy egyre erősebbek a pihék a szemem felé, lassan már elég látványosan kezdenek megerősödni, pár szál már szinte végig sötét.


Attól félek, hogy 1-2 év és ide fogok jutni:

[link]


(angolul cheek hair néven tudtam utánaolvasni, de magyarul szinte semmit sem találtam)


Ez szerintem borzasztó sok bonyodalmat szülne, ha nem akarok a jövőben úgy kinézni mint egy vérfarkas.


Mit tanácsoltok?

Eddig megpróbáltam nem belevágni borotválkozásnál, de hiába, mert erősödik magától is.

Esetleg valaki, aki hasonló problémával küzd?



2019. okt. 24. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar menj el ipl lézeres tartós szőrtelenítésre. Persze nem az egész arcodon hanem egy olyan területen öt, ami számodra esztétikussá teszi az ár arcszőrzeted vonalát.Eléggé elérhető áron van már ilyen lehetőség, nemcsak plasztikai sebészeten. 🙂
2019. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a telefon folyton kijavít. 🙂 Remélem kivehető mit akartam írni.. Egyébiránt több ismerősömnek ilyen, nem vészes szerintem..
2019. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal gyantáztasd.
2019. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy vállalja kozmetikus, csak az elvetemültebb kozmetikai szalonokban csinálnak férfi ár szőrzet gyantát. Nem hiába. Az erős férfi szőrszálakat kitépni nagyon fájdalmas lehet és olyan irritációt okoz hogy csak na. Nem is beszélve róla hogy 2hétig tart max. Nem éri meg a fájdalom mértéke és az elért hatás szempontjából!
2019. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2019. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tekintettel hogy napok telnek el a kezelések között szerintem nem húzós az ár, pláne hogy végleges megoldást nyújt.
2019. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A képen rettenetesen hosszú tehát már nagyon régóta nem nyúltál hozzá vagy még soha sem.


Ez rettenetesen igénytelen.


Gyorsan borotvált le a felső részét.


Amúgy igen, ezzel jár a szakáll növesztése. Azt a részt folyamatosan borotválni kell. Ezért van az, hogy nekem kb 15cm hosszú a szakállam, mégis használok eldobható borotvákat és mindig furcsán néznek rám, amikor megvezem őket a boltban....


Nagyon gyorsan vágd le. Ez nem sértegetés. Csak egy jó tanács egy szintén szakállas férfitól.

2019. nov. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előző, szerintem nem olvastad igazán el a kérdést, a képen nem én vagyok :D
2019. nov. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!