Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a seggemen és...

Hogyan tudnám a seggemen és combomon rövidebbre nyírni a szőrt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem látok hátra. A hanyíró géppel nem mehetek rá egyszerűen, mert pl a 21mm-es fej nem kap bele (mert össze-vissza állnak a szőrök, és rálapulnak a bőrömre), ha meg röviddel próbálnám, akkor csupasz lenne, mint egy csigának.


A nemiszervem mellett a combjaimon úgy szoktam, hogy egy fésűt teszek oda, és azzal nyírom szépen rövidebbre. De hátul ezt hogy csináljam meg? Ötletek?


Pasi vagyok amúgy.



2019. okt. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez rendkívül egyszerű: ha nem tudod magadnak megoldani, kérd meg egy haverodat / barátodat, hogy csinálja meg neked. Nagyjából 10-15 perc alatt biztosan elvégezhető művelet.
2019. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vagyok meleg, meg a haverjaim sem. Egyéb ötlet?
2019. okt. 24. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kérj meg egy lányt. Tesót. Unokatesót. De ettők nem leszel meleg.
2019. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a lány rokonaimmal nem vagyok ilyen jóban. Barátnőm meg nincs.
2019. okt. 24. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Tedd fel a lábad valahova . És tükör segítségével megoldható alul nézetből. Jók legyenek a fényviszonyok .

Ha nagyon rövid lesz sem baj , mert 3-4 nap elteltével az a rövidség már kétszer akkora lesz , és probléma megoldva . Elég kevés olyan megoldás van oda hátulra , ha nem tudod azt megoldani , hogy valaki segítsen ebben.

Szerintem az lenne a legjobb hogyha egyformán levágnád rövidre mindenhol , és az pár nap múlva úgyis olyan lesz "amilyennek lennie kell".

2019. okt. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én testszőrnyíróval szoktam,teljesen jó
2019. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hajnyíróm van. Gondolom a testszőr nyíró is tök olyan. De mint mondtam, az nekem vagy bele sem kap, vagy kb nullára nyírja (csupaszseggű meg mégse akarok lenni, valahogy nem passzol a karakteremhez)
2019. okt. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!